Зменшення викидів на 50% та інвестиції у 1,8 мільярди доларів: деталі угоди між ArcelorMittal Кривий Ріг та офісом президента

Поділитися:

Відповідно до деталей домовлності між ArcelorMittal Кривий Ріг та офісом президента, компанія зобов’язалася  інвестувати 1,8 млрд доларів у модернізацію підприємства. Ці інвестиції дозволять скоротити кількість викидів в атмосферу на 50-55%.

Про це пише “Тексти”.

Окрім цього, підприємство підготувало план короткострокових ініціатив із зниження навантаження на довкілля за підсумками візиту глави держави до Кривого Рогу 12 липня. План був переданий особисто Президенту України під час зустрічі, він передбачає зменшення викидів в атмосферу на 10–15% у найближчі декілька місяців, — повідомила пресслужба ArcelorMittal Кривий Ріг.

Також металургійна компанія погодилася інвестувати додаткові кошти в соціальну інфраструктуру та охорону здоров’я Кривого Рогу.

У місті створять “Фонд здоров’я”, куди ArcelorMittal Кривий Ріг щороку буде перераховувати по 100 млн грн. Також компанія інвестує 75 млн грн у ремонт стадіону “Металург” у 2019 році, і ще 25 млн грн наступного року.

Що було раніше:

20 липня по обіді СБУ почала обшуки на ПАТ ArcelorMittal Кривий Ріг, вони тривали до 1.00 ночі.

Президент Американської торговельної палати в Україні Енді Гундер критикувавобшуки на ArcelorMittal Кривий Ріг .

За результатами обшуку слідчого відділу управління Служби безпеки України вилучено машину безперервного лиття заготовок №3 гірничо-металургійного комбінату ArcelorMittal Кривий Ріг та окремі елементи обладнання. Проект будівництва двох таких машин для потреб підприємства коштує 150 мільйонів доларів.

У ЄБА заявили, що ситуація з ArcelorMittal Кривий Ріг – сигнал про «перезрілу реформу правоохоронних органів».

На ArcelorMittal Кривий Ріг заявили, що підприємство може зазнати збитку на суму 1,3 мільйона доларів – це загальна вартість продукції, яке підприємство мало виготовити за допомогою обладнання, яке арештували працівники СБУ.

Давид Арахамія пояснив чому відбулися перевірки на ArcelorMittal Кривий Ріг. За його словами, скандал навколо справи про екоцид у Кривому Розі виник після реакції Служби безпеки України на повідомлення про можливий радіоактивний витік на місцевому заводі.

Читайте також:

• Компанія тестя Насірова хоче проектувати аеропорт Дніпра: скаржиться до АМКУ на умови тендеру (документ)

• ArcelorMittal Кривий Ріг у лізинг придбає 4 локомотиви за 9 мільйонів євро

• Дніпропетровській області можуть лишити тільки 5 районів: Мінрегіонрозвитку про продовження децентралізації

Поділитися: