Давид Арахамія пояснив чому відбулися перевірки на ArcelorMittal Кривий Ріг

Поділитися:

Скандал навколо справи про екоцид у Кривому Розі виник після реакції Служби безпеки України на повідомлення про можливий радіоактивний витік на місцевому заводі.

Про це в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” заявив четвертий номер виборчого списку партії “Слуга народу” на виборах до Верховної Ради Давид Арахамія, передає УНІАН.

“Підрядник цього “Арселора”, який встановлював обладнання, в нього почав зашкалювати дозиметр”, – зазначив Арахамія. Далі, з його слів, серед ночі це приміщення почали заливати бетоном. Це зняли на відео співробітники підприємства і надіслали відео знайомим у СБУ. При цьому, на думку Арахамії, нічого кримінального там могло і не відбуватися, але люди були налякані та потребували реакції.

Він наголосив, що Україні потрібен завод у Кривому Розі, а історії з екоцидом не потрібні ні підприємству, ні країні. Арахамія зауважив, що заборон на продовження проблемної забудови та господарської діяльності на “Арселорі” немає. “А як вони зараз роблять перевірки, викликають міжнародну спільноту, додаткові заміри, щоби заспокоїти і колектив, і містян, і громадськість – зараз цей процес пройде, я очікую, за два-три тижні”, – підсумував він.

Читайте також:

• У ArcelorMittal Кривий Ріг вважають, що через дії СБУ можуть до кінця місяця отримати збитки в 1,3 мільйона доларів

• У ЄБА вважають, що ситуація з ArcelorMittal Кривий Ріг – сигнал про «перезрілу реформу правоохоронних органів»

• СБУ вилучила частину обладнання ArcelorMittal Кривий Ріг – інвестпроект за 150 млн доларів заморожений

Поділитися: