СБУ вилучила частину обладнання ArcelorMittal Кривий Ріг – інвестпроект за 150 млн доларів заморожений

Поділитися:
За результатами обшуку слідчого відділу управління Служби безпеки України вилучено машину безперервного лиття заготовок №3 гірничо-металургійного комбінату ArcelorMittal Кривий Ріг та окремі елементи обладнання. Проект будівництва двох таких машин для потреб підприємства коштує 150 мільйонів доларів.

Про це пише “Громадське”.

Один із топ-менеджерів «АрселорМіттал Кривий Ріг» пояснив Громадському, що силовики вилучили велику кількість ділових паперів, зокрема технічну документацію по об’єкту «машина безперервного лиття заготовок №3», первинну бухгалтерську документацію, а також договори із підрядниками комбінату, які залучаються до виготовлення цієї машини. Він також підкреслив, що машина – незакінчений об’єкт.

Тобто зараз ми не можемо вести роботи, добудувати машину. Інвестиції на стопі, це 150 мільйонів доларів, — підсумував співрозмовник журналістів.

Головний юрисконсульт підприємства Артем Філіп’єв у відеозверненні розповів, що вчора, о 9 ранку, на територію підприємства прийшли 18 співробітників СБУ, в супроводі співробітників Державної служби надзвичайної ситуації, а також Державної служби радіологічного контролю, зазначають у “Громадському”.

Найбільша увага співробітників СБУ була прикута до документів по фінансово-господарським відносинам нашої компанії у рамках цього будівництва. Це проект вартістю 150 млн доларів – одна з найбільших інвестицій в економіку нашої країни. І яке відношення він має до екоциду – мені важко зрозуміти, — зазначив Філіп’єв.

Читайте також:

• У Американській торговельній палаті критикують обшуки на ArcelorMittal Кривий Ріг

• Обшуки СБУ на ArcelorMittal Кривий Ріг тривали до 1.00 ночі

• Коли та як пройде International IT Forum у Запоріжжі

Поділитися: