Компанія тестя Насірова хоче проектувати аеропорт Дніпра: скаржиться до АМКУ на умови тендеру (документ)

Поділитися:

2 серпня Київська компанія «АЛЬТІС-КОНСТРАКШН» подала скаргу в Антимонопольний комітет України (АМКУ) на умови тендеру по розробці проекту реконструкції аеропорту Дніпра. Компанія заявляє, що після змін тендерної документації в конкурсі можуть брати участь тільки дві компанії, і це не «АЛЬТІС-КОНСТРАКШН».

Про це повідомляє «Інформатор».

Суть претензій київської компанії в тому, що держпідприємство для підтвердження досвіду виконання аналогічних договорів вимагає від учасників виконані до кінця угоди по розробці проектів будівництва аеродромних комплексів і позитивні висновки експертизи. У своїй скарзі «АЛЬТІС-КОНСТРАКШН» пише, що у компанії немає до кінця завершених договорів, а є угоди, роботи по яким скоро повинні бути закінчені. Такі вимоги підприємство вважає дискримінаційними і вимагає їх виключити з тендерної документації. На момент підготовки матеріалу відповіді АМКУ про дату розгляду скарги не було.

За інформацією аналітичної платформи YouControl, «АЛЬТІС-КОНСТРАКШН» зареєстрована більше 8 років тому в Києві. Основний вид діяльності – будівництво. Засновниками є дві фірми з Нікосії – ALTIS HONDING LIMITED (99% статутного капіталу) і GARYHUN INVESTMENTS LIMITED (1%). За даними YouControl, засновником цих фірм є тесть Романа Насирова Олександр Глімбовський.

Читайте також:

• Qatar Airways літатиме з аеропорту Дніпра через авіаперевізників-партнерів

• На будівлі дніпровського ЦУМу монтують панорамний ліфт

• Над Придніпровською ТЕС стався викид чорного диму (відео)

Поділитися: