ArcelorMittal Кривий Ріг домовилися із Зеленським: вкладатимуть більше у захист довкілля, а СБУ розблокує інвестпроєкт на 150 мільйонів доларів

Поділитися:

Топ-менеджери ArcelorMittal Кривий Ріг зустрілися з президентом Володимиром Зеленським та представниками Офісу президента і домовились про збільшення інвестицій у сферу захисту довкілля, натомість СБУ розморозить інвестиційний проект компанії на 150 мільйонів доларів.

Про це повідомляє прес-служба підприємства 8 серпня, передає “Економічна правда”.

Зазначається, що ArcelorMittal Кривий Ріг у найближчі 5 років інвестує понад 1,8 млрд доларів на глобальну модернізацію підприємства, що дасть можливість скоротити викиди в атмосферу на 50–55%.

Окрім цього, підприємство підготувало план короткострокових ініціатив із зниження навантаження на навколишнє середовище за підсумками візиту глави держави до Кривого Рогу 12 липня. План був переданий особисто президенту під час зустрічі, він передбачає зменшення викидів в атмосферу на 10–15% у найближчі декілька місяців, – йдеться у повідомленні.

Також у підприємстві заявили, що отримали можливість продовжити реалізацію інвестиційного проекту з будівництва комплексу відділення безперервної розливки сталі (МБЛЗ-2,3).

“Зокрема, відновлені пуско-налагоджувальні роботи, які були зупинені після проведення працівниками СБУ обшуку 20 липня в рамках розслідування кримінальної справи за статтею 441 КК (“Екоцид”)”, – зазначили у прес-службі.

Що було раніше:

20 липня по обіді СБУ почала обшуки на ПАТ ArcelorMittal Кривий Ріг, вони тривали до 1.00 ночі.

Президент Американської торговельної палати в Україні Енді Гундер критикувавобшуки на ArcelorMittal Кривий Ріг .

За результатами обшуку слідчого відділу управління Служби безпеки України вилучено машину безперервного лиття заготовок №3 гірничо-металургійного комбінату ArcelorMittal Кривий Ріг та окремі елементи обладнання. Проект будівництва двох таких машин для потреб підприємства коштує 150 мільйонів доларів.

У ЄБА заявили, що ситуація з ArcelorMittal Кривий Ріг – сигнал про «перезрілу реформу правоохоронних органів».

На ArcelorMittal Кривий Ріг заявили, що підприємство може зазнати збитку на суму 1,3 мільйона доларів – це загальна вартість продукції, яке підприємство мало виготовити за допомогою обладнання, яке арештували працівники СБУ.

Давид Арахамія пояснив чому відбулися перевірки на ArcelorMittal Кривий Ріг. За його словами, скандал навколо справи про екоцид у Кривому Розі виник після реакції Служби безпеки України на повідомлення про можливий радіоактивний витік на місцевому заводі.

Читайте також:

• Компанія тестя Насірова хоче проектувати аеропорт Дніпра: скаржиться до АМКУ на умови тендеру (документ)

• ArcelorMittal Кривий Ріг у лізинг придбає 4 локомотиви за 9 мільйонів євро

• Дніпропетровській області можуть лишити тільки 5 районів: Мінрегіонрозвитку про продовження децентралізації

Поділитися: