У Дніпропетровській області суд покарав підрядника за неякісний ремонт робіт штрафом та забороною на господарську діяльність

Жовтневий районний суд Кривого Рогу виніс вирок підряднику за неякісний ремонт дороги. Суд зобов’язав порушника виплатити штраф і позбавив права займатися господарською діяльністю на підприємствах усіх форм власності на один рік.
Про це повідомляє «Перший криворізький».
Влітку 2017 року на одній з вулиць в селі Ордо-Василівка Софіївського району виконувався ремонт дороги. Організацією та контролем за виконанням робіт займався інженер з технічного нагляду підрядної організації «Дорремфарм». Між цим підрядником і Ордо-Васильківською сільрадою був укладений відповідний договір.
Після виконання асфальтобетонних робіт, згідно з актом приймання виконаних робіт, який надав інженер, з бюджету підрядній організації виплатили 206 тисяч гривень. Але під час оцінки виконаних робіт була встановлена недостача асфальтобетонної суміші в покритті дороги на 87 тисячу гривень.
Як повідомляє прес-служба Жовтневого райсуду, інженер з технагляду завищив вартість виконаних робіт.
Під час судового розгляду справи прокурор довів вину обвинуваченого. Підсудний зізнався в скоєному і попросив суд врахувати, що підрядник повернув сільраді 87 тисяч гривень.
Читайте також:
• Податківець вимагав у підприємця 30 тисяч гривень хабара
• Давид Арахамія пояснив чому відбулися перевірки на ArcelorMittal Кривий Ріг