У Дніпропетровській області суд покарав підрядника за неякісний ремонт робіт штрафом та забороною на господарську діяльність

Поділитися:

Жовтневий районний суд Кривого Рогу виніс вирок підряднику за неякісний ремонт дороги. Суд зобов’язав порушника виплатити штраф і позбавив права займатися господарською діяльністю на підприємствах усіх форм власності на один рік.

Про це повідомляє «Перший криворізький».

Влітку 2017 року на одній з вулиць в селі Ордо-Василівка Софіївського району виконувався ремонт дороги. Організацією та контролем за виконанням робіт займався інженер з технічного нагляду підрядної організації «Дорремфарм». Між цим підрядником і Ордо-Васильківською сільрадою був укладений відповідний договір.

Після виконання асфальтобетонних робіт, згідно з актом приймання виконаних робіт, який надав інженер, з бюджету підрядній організації виплатили 206 тисяч гривень. Але під час оцінки виконаних робіт була встановлена ​​недостача асфальтобетонної суміші в покритті дороги на 87 тисячу гривень.

Як повідомляє прес-служба Жовтневого райсуду, інженер з технагляду завищив вартість виконаних робіт.

Під час судового розгляду справи прокурор довів вину обвинуваченого. Підсудний зізнався в скоєному і попросив суд врахувати, що підрядник повернув сільраді 87 тисяч гривень.

Читайте також: 

• Податківець вимагав у підприємця 30 тисяч гривень хабара

• Філатов вважає, що у місті треба міняти територіальний устрій та зменшити кількість депутатів міськради

• Давид Арахамія пояснив чому відбулися перевірки на ArcelorMittal Кривий Ріг

Поділитися: