Філатов вважає, що у місті треба міняти територіальний устрій та зменшити кількість депутатів міськради

Поділитися:

Міський голова Дніпра Борис Філатов вважає, що у місті треба міняти територіальний устрій – його можна розділити на 20-30 територіальних одиниць та від кожної обирати одного депутата у міськраду.

Про це Філатов сказав у інтерв’ю виданню «Інформатор» відповідаючи на питання про те, якою має бути кількість депутатів у міській раді Дніпра.

Не знаю, але в Портленді (штат Орегон, США) при населенні в 700 тисяч чоловік їх 5. Але справа навіть не в кількості дніпровських депутатів. У Дніпрі треба міняти територіальний устрій. У нас історично склалося так, що є Перемога, Тополя, центр, Діївка, Лівобережний і так далі. Від них повинен бути один виборний, який вирішував би конкретні проблеми кожної території. Місто можна розділити на 20-30 таких територіальних одиниць, які історично склалися. Тоді не буде депутатів з перекрученими невідомо як округами, кожен буде представляти конкретну територію, сказав Борис Філатов.

Читайте також: 

• У «Самопомочі» запропонували дніпровській міськраді саморозпуститися, Філатов запропонував саморозпуститися «Самопомочі»

• За новою програмою МВФ Україна може отримати до 10 мільярдів доларів

• Філатов зробив заяву про місцеві вибори коли дізнався, що штаб Зеленського хоче провести їх «найближчим часом»

Поділитися: