З партії Смєшка виключили голову осередку Дніпропетровської області

Поділитися:

Політична партія “Сила і честь”, очолювана екс-головою Служби безпеки України Ігорем Смешко, виключила зі своїх лав голову правління Дніпропетровської обласної організації Володимира Фастова.

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій на сайті партії, повідомляють “Новини Дніпра”.

Як пояснюють автори заяви, політрада партії вирішила позбутися вісьмох членів, в тому числі і від Фастова “за дії, що дискредитують партію та спрямовані на її розкол”. Згідно із заявою, останнім часом в засобах масової інформації з’являються звернення до політради партії, які підтримали четверо з 19-ти членів політради і четверо керівників з 25-ти зареєстрованих в Міністерстві юстиції України регіональних партійних організацій.

Всі вони базуються на маніпулятивній та неправдивій інформації і відображають особисті амбіції і меркантильні інтереси тих, хто не підтримував партію на минулих виборах. Своєю діяльністю вони зробили все можливе, щоб знизити її рейтинг і підтримку виборців. Мета – спроба психологічного тиску на нинішнє керівництво партії і спроба рейдерських захоплень контролю над нею, в зв’язку з можливістю отримання партією державного фінансування за результатами виборів 2019 року , – вважають в партії.

Читайте також:

• Компанія тестя Насірова хоче проектувати аеропорт Дніпра: скаржиться до АМКУ на умови тендеру (документ)

• У Дніпрі продадуть спортивно-оздоровчий комплекс з басейном за 32 мільйони

• ArcelorMittal Кривий Ріг у лізинг придбає 4 локомотиви за 9 мільйонів євро

Поділитися: