Які інвестиційні проекти показала Дніпропетровська область на форумі у Маріуполі

Поділитися:

Дніпропетровська ОДА презентувала інвестиційні проекти на міжнародному форумі в Маріуполі. Зокрема показали проекти реконструкції спорткомплексу «Метеор», заводу з виробництва металевої упаковки, комплексу зберігання фруктів та овочів.

Про це повідомляє сайт Дніпропетровської ОДА.

Один із основних пріоритетів ОДА – залучення до області інвестицій. Тут для них – «зелене світло». Гарантуємо прозорі, чесні правила гри та допомогу в подоланні бюрократичних перепон. Сьогоднішній форум – чергова нагода презентувати проекти, які можуть бути цікавими інвесторам вже зараз, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Серед представлених ОДА проектів – створення регіонального багатофункціонального виставкового комплексу у Дніпрі, реконструкція водоканалу Дніпро-Західний Донбас та комплексу зберігання фруктів та овочів у Петриківському районі. Також інвесторам пропонують розмістити власне виробництво в Павлоградському індустріальному парку. У перевагах, зокрема,  вільна територія, до якої підведені комунікації, та звільнення від податків на землю.

Читайте також:

• Прокуратура оскаржує заставу за заступника Флатова: хоче 29 мільйонів замість 600 тисяч

• У Кривому Розі хочу відремонтувати аеропорт: на проект витратять 500 тисяч

• Німеччина може розширити інвестиції у Дніпропетровську область

Поділитися: