У Кривому Розі хочу відремонтувати аеропорт: на проект витратять 500 тисяч

Поділитися:

30 жовтня на сесії міської ради Крвого Рогу буде розглянуто проект рішення про виділення коштів на розробку проектної документації з капітального ремонту фасаду будівлі аеровокзалу.

Про це повідомив начальник відділу транспорту і зв’язку Криворізької міськради Сергій Сиротюк, повідомляє Depo.Дніпро з посиланням на “Первый Криворожский”.

“На засідання сесії міськради, яка відбудеться 30 жовтня, винесуть проект рішення, в якому сказано, що на поповнення статутного капіталу криворізькому аеропорту потрібно виділити 500 тис. грн. Ці гроші витратять на створення проектної документації з капітального ремонту фасаду будівлі аеровокзалу, розрахованого на 400 пасажирів на годину. Зараз ця будівля законсервована”, – сказав Сиротюк.

Сиротюк також зазначив, що після ремонту у 2022 році аеропорт повинен буде выдправляти 2 борти на годину, зараз в тиждень відправляється один рейс.

“Проектант вже виконує роботи. У нас є тільки ескіз. Коли гроші виділять, до кінця року зроблять. Проект можливо виконати в цьому році”, – сказав чиновник.

Читайте також:

• Німеччина може розширити інвестиції у Дніпропетровську область

• У Дніпрі на “утримання зелених насаджень” дадуть 3,6 мільйона

• «Дніпровська Політехніка» субвенцію в розмірі 870 тисяч

Поділитися: