У Дніпрі планують завершити об’їзну дорогу у 2020

Поділитися:

Ділянку у 7 кілометрів другої черги об’їзної дороги Дніпра планують закінчити у 2020 році. Після завершення проекту сучасна дорога з’єднає запорізьку трасу та аеропорт. 

Про це пише сайт Дніпропетровської ОДА.

Влітку під час візиту до Дніпропетровщини Президент України Володимир Зеленський поставив завдання: у найкоротші строки завершити будівництво другої черги об’їзної Дніпра. Цей пріоритетний проект я взяв під особистий контроль. Він дозволить розгрузити правий берег міста від транзитного транспорту. А ще – дорога з’єднає під’їзди до Дніпра з новим терміналом міжнародного аеропорту. Його будівництво розпочнеться вже незабаром, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Друга черга об’їзної – це понад 7 км, які ведуть від запорізької траси до Південного мосту. Нині техніка працює на ділянці у 3,7 км. Підрядники сподіваються: завершити її встигнуть до сильних холодів. Наступного року планують зробити решту – 3,4 км.

Нині узгоджується, яке фінансування на ремонт автомагістралей Дніпропетровщини буде виділено у 2020 році. А ми з представниками Укравтодору працюємо над списком пріоритетних трас – їх оновлення має розпочатися вже в березні, – додав голова ОДА.

Загальна протяжність об’їзної Дніпра, або Південного обходу, – 61,5 км. Будівництво поділене на чотири черги. Роботи над першою чергою у 18 км закінчили у 2012 році. Одразу приступили до другої, однак будівництво зупинилося через брак фінансування.

Читайте також:

• У Дніпропетровській області почала друга за потужністю у Європі СЕС

• У Дніпрі петиція щодо відновлення опалення від Придніпровської ТЕС набрала голоси

• Які інвестиційні проекти показала Дніпропетровська область на форумі у Маріуполі

Поділитися: