У Дніпрі чиновники і депутати «узгоджують» питання з Корбаном – ЗМІ

Поділитися:
Чиновники держадміністрації та депутати міськради Дніпра регулярно відвідують офіс бізнесмена Геннадія Корбана, який офіційно не обіймає жодну державну посаду і є позаштатним радником міського голови Бориса Філатова.

Про це йдеться в розслідувані журналістів проекту «Bihus.Info», пише “Громадське”.

Протягом двох місяців вони спостерігали за офісом Корбана. Серед візитерів журналісти зафіксували зокрема голову міської ради з питань бюджету та фінансів Артема Хмельникова. Чиновник в коментарі журналістам зазначив, що до бізнесмена їздить, бо потребує узгодження питань формування місцевого бюджету.

«Це є регулярна практика зустрічей, оскільки я є головою бюджетної комісії міської ради, і… іноді необхідно погоджувати певні питання з фракцією і з партією політичною. І ми ці питання узгоджуємо, погоджуємо, обговорюємо з приводу розвитку міста» — сказав Хмельников.

Геннадій Корбан також підтвердив, що має вплив на депутатів міської ради від партії «Укроп».

Разом з Артемом Хмельниковим офіс Корбана відвідував і друг бізнесмена — Михайло Кошляк. Журналісти проекту «Bihus.Info» зазанчають, що за часів спільних бізнесових справ Геннадія Корбана і олігарха Ігоря Коломойського Кошляка називали «головним силовиком групи компаній «Приват».

Також офіс Корбана регулярно відвідують ексдиректор Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації часів президентства Віктора Януковича, а нині позаштатний радник мера Дніпра Бориса Філатова з питань капітального будівництва Олексій Бурік.

Візитерами є також начальник управління доходів міської адміністрації Олександр Козік, а також заступник мера Дніпра Бориса Філатова Олександр Сидоренко.

Філатов не зміг пояснити журналістам, що конкретно його підлеглі робили в офісі бізнесмена Геннадія Корбана.

Генадій Корбан – колишній лідер партії «Укроп» та ексзаступник Ігоря Коломойського, коли той обіймав посаду голови Дніпровської ОДА (2014-2015 роки).

Читайте також:

• У кошторисі Верховної Ради на 2020 рік немає грошей на сенсорну кнопку

• У Дніпропетровській області 7 підприємств із списку найбільших забруднювачів повітря

• Скільки збанкрутілі банки олігархів заборгували державі (інфографіка)

Поділитися: