У кошторисі Верховної Ради на 2020 рік немає грошей на сенсорну кнопку

Поділитися:
У кошторисі Верховної Ради на 2020 рік не передбачили видатки на технічне переобладнання робочих місць народних депутатів, зокрема на сенсорні кнопки для запобігання кнопкодавству.

Про це пише “Гетьман”.

Попри те, що кошти на сенсорні кнопки не передбачили, депутати обговорювали це питання. Так, депутат від фракції «Слуга Народу» Павло Фролов уточнював щодо цього у представників Апарату Верховної Ради.

«Є це в кошторисі чи немає (кошти для сенсорної кнопки — ред.)? Ви знаєте, що в цьому році були розмови й навіть у тому році технічне завдання було, закуплено, але ж далі справа не рушилась. Ось по цьому питанню?», — запитував депутат.

На що головна бухгалтерка Управління справами Апарату Ради Лілія Савкова зазначила: «На наступний рік Мінфін дав нам з капітальних видатків дуже-дуже маленьку суму і тільки 9 мільйонів 972 тисячі на капітальні по «10» (стаття видатків «здійснення законотворчої діяльності ВРУ» — ред.)».

Водночас, парламент має намір криміналізувати кнопкодавство. Законопроєктом №2148, ухваленим у першому читанні, пропонується карати порушників процедури особистого голосування штрафами в розмірі 51-85 тис. грн та запровадити позбавлення нардепа мандата за неособисте голосування.

Читайте також:

• У Дніпропетровській області 7 підприємств із списку найбільших забруднювачів повітря

• Скільки збанкрутілі банки олігархів заборгували державі (інфографіка)

• Дніпровський залізничний вокзал передадуть у концесію

Поділитися: