У ArcelorMittal Кривий Ріг скаржаться на подорожчання електроенергії на 20% через новий ринок

Поділитися:

У липні 2019 року вартість електроенергії для ArcelorMittal Кривий Ріг зросла у середньому на 20% у порівнянні з червнем, що негативно зазначається на собівартості продукції підприємства.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає “Українська правда”.

“Відчутне зростання витрат за цією статтею негативно зазначається на собівартості продукції підприємства після введення урядом з 1 липня нової моделі оптового ринку електроенергії, а також зміни тарифу за передачу електроенергії (до 347,43 грн/МВт год)”, – підкреслили в компанії.

Як пояснили в ArcelorMittal Кривий Ріг, йдеться про оплату активної та реактивної електроенергії, послуг за її розподіл, передачу та диспетчерське управління.

“Подорожчання кіловат-години призведе до подальшого зростання витрат. Адже ціни на електроенергію зросли не лише для нас, але й для багатьох наших постачальників послуг, сировини та різної продукції”, – пояснили в компанії.

Через збільшені витрати на електроенергію, прогнозує підприємство, постачальники також підвищать вартість своїх послуг і товарів, що теж негативно позначиться на собівартості продукції ArcelorMittal Кривий Ріг.

Читайте також:

• Зменшення викидів на 50% та інвестиції у 1,8 мільярди доларів: деталі угоди між ArcelorMittal Кривий Ріг та офісом президента

• ArcelorMittal Кривий Ріг у лізинг придбає 4 локомотиви за 9 мільйонів євро

• У Дніпрі біля колишньої суконної фабрики на Яворницького може з’явитися торговий центр

Поділитися: