Скільки бюджет Дніпра отримав з порушників правил паркування

Поділитися:

З 1 березня 2019 року водії Дніпра сплатили до міського бюджету 2 млн 250 тис. грн штрафів за порушення правил паркування. Загалом штрафів було виписано на 5 млн грн, проте водії мають право на 50% знижку протягом 10 днів.

Про це 30 липня повідомив начальник інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради Володимир Бацун, передає gorsovet.

З березня інспектори виписали 16 тис. штрафів за порушення правил паркування, евакуювали на штрафмайданчик 700 автомобілів. Найчастіші порушення – це паркування на пішохідних переходах і на зупинках громадського транспорту. З травня інспекція почала притягувати до відповідальності водіїв, які не сплачують за паркування – паркомати наразі встановлені на усіх платних парковках. Також сплатити за паркування можна через мобільний додаток UNIP та Приват24. Ми ставимо собі за мету оштрафувати якомога більше водіїв. Наша мета – навести лад у транспортній мережі міста, аби водії не порушували чинні правила. І зараз ми бачимо позитивну динаміку, – зазначив Володимир Бацун.

Читайте також:

• Зарядні станції Supercharger від Tesla з’являтимуться в Україні «з заходу на схід»

• Філатов відреагував на інцидент зі своїм авто: похвали інспекторів та пообіцяв новий евакуатор

• Філатов уклав парі з директором Департаменту транспорту щодо маршруток: до квітня має бути порядок на ринку перевезень

Поділитися: