Зарядні станції Supercharger від Tesla з’являтимуться в Україні «з заходу на схід»

Поділитися:

В Tesla оновили карту всіх своїх зарядних станцій Supercharger в світі. На ній червоними прапорцями відзначені вже існуючі і працюючі станції, а сірими – ті, які планують запустити найближчим часом.

Про це пише MC Today.

Два сірих прапорця є і в Україні: один біля Житомира, а другий в Рівненській області, в селі Опарипси. Засновник Tesla Club Ukraine Назар Шимона-Давида говорить, що ці місця ще не остаточні і, можливо, станції будуть в інших місцях.

За його словами, ці сірі прапорці з’явилися ще близько року тому. А ще раніше вони відображалися і в інших пунктах на карті України: біля Києва і Львова. Проте, за інформацією Назара, такі станції все ж з’являться в Україні в цьому році. Але інших подробиць розповісти він не може.

Станції будуть з’являтися по шляху з заходу на схід. Практика Tesla показує, що вони повинні бути кожні 200 кілометрів, – говорить Назар.

Нагадаємо, раніше “Гетьман” повідомляв, що зарядні станції SuperCharger для електромобілів Tesla можуть з’явитися в Україні і всій Східній Європі до 2020 року. Про це сказав засновник Tesla Ілон Маск у Twitter.

Читайте також:

• АМКУ порушив справу проти «Дніпрогазу», «Дніпропетровськгазу» та ще 15 облгазів Фірташа

• За новою програмою МВФ Україна може отримати до 10 мільярдів доларів

• «Українська рада бізнесу» підписали меморандум з «Голосом» та «Слугою народу» щодо податкової реформи

Поділитися: