Коли та як пройде International IT Forum у Запоріжжі

Поділитися:

27 вересня у Запоріжжі відбудеться International IT Forum. Він стане щорічним заходом, а у 2019 році на відкриття форуму можуть запросити президента України Володимира Зеленського.

Про це стало відомо 19 червня на прес-конференції щодо проведення International IT Forum 2019.

На форумі 2019 року, на відміну від попереднього, буде 1 велика локація де відбуватиметься панельна дискусія на одну з найактуальніших тем цього року – електронне урядування. За словами організаторів, наразі тривають переговори з творцями системи Е-Естонія та фахівцями, які впроваджують цифрове урядування з  Ізраїлю та Польщі.

Також на International IT Forum пройдуть виступи спікерів. Це будуть «люди світового рівня», які розкажуть історії успіху своїх компаній. Крім того, організатори заходу обіцяють велику експозону як і у минулому році.

За словами Артура Гарсляна, завдання форуму мотивувати людей та доводити, що Запоріжжя має великий інтелектуальний потенціал.

International IT Forum відрізняється від інших тим, що працює над мотивацією своїх відвідувачів, зокрема малий та середній бізнес. Хочемо показати, що Запоріжжя це не тільки промисловість та заводи, люди тут можуть працювати в інноваційних сферах, – сказав Артур Гарслян.

Крім того гендиректор Global Genesis додав, що були зроблені висновки з проблемних моментів минулорічного заходу – у 2019 будуть організовані дві прохідні зони (для тих, хто прийшов на виставку і тих, хто планує відвідати панельну дискусію), синхронний переклад замінять на послідовний.

Також організатори збираються повторити та перевершити результати минулого року за кількістю відвідувачів. Нагадаємо, у минулому році International IT Forum відвідали близько 12 тисяч людей.

Поділитися: