Новий очільник Укравтодору сказав, що у Дніпропетровській області одні з найгірших доріг в країні

Поділитися:

Новий глава “Укравтодору” Олександр Кубрак назвав Дніпропетровську область однією з найгірших за станом доріг в Україні. Разом з нею в числі “відстаючих” – Закарпатська та Миколаївська області.

Про це пише “Новости Днепра”.

Це більшість доріг (в незадовільному стані – ред.), Які ви бачите по телебаченню, по яких не їздять, логістичні компанії обходять їх на своїх шляхах. Це цілі регіони – Миколаївська, Дніпропетровська, Закарпатська області, – зазначив Кубрак в інтерв’ю ТСН .

За словами глави “Укравтодору”, в регіонах України відсутня конкуренція при будівництві доріг. У різних областях від 60 до 90% грошей на дорожнє будівництво освоюють одні й ті ж фірми. На його думку, ситуацію, що склалася буде важко змінити, так як “є базові регіони певних людей, певних компаній”.

Ситуація ускладнюється низкою законодавчих рішень. Так, рішення Верховної Ради залишати акцизний збір в місцевих бюджетах, а не направляти в Дорожній фонд, суттєво знизив фінансування дорожнього будівництва. Воно втратило 4,6 мільярда гривень. За словами чиновника, за цю суму можна було б побудувати дві-три міжобласні дороги.

Читайте також:

• Гончарук анонсував 440 мільйонів на українські стартапи

• У Дніпрі показали нову транспортну модель міста

• У Дніпрі чиновники і депутати «узгоджують» питання з Корбаном – ЗМІ

Поділитися: