Міськрада Дніпра шукає перевізників які б випустили на маршрути великі автобуси

Поділитися:

У міськраді Дніпра шукають перевізників, котрі готові випустити на маршрути якомога більше пасажирських автобусів великої місткості. Водночас нині попри рішення виконкому міськради, тариф на проїзд у маршрутних таксі не підіймають.Про це розповів Борис Філатов у проєкті «Запитай Філатова».

Люди (власники автопарків, – ред.) весь час ходять скаржаться. Та така ситуація, що жодного з них з маршруту зрушити неможливо. За кожним стоїть якесь лобі. Мені навіть за один маршрут телефонував на той час заступник Генпрокурора.  Але ми цей маршрут усе одно ліквідували, – говорить Борис Філатов.

Він пригадав також, як на одній з апаратних нарад побився об заклад з керівником департаменту транспорту міськради. До квітня наступного року керівник відомства має навести лад у маршрутних перевезеннях або ж піти на службове пониження.

Що було раніше:

Борис Філатов доручив директору Департаменту транспорту Маковцеву навести порядок з міськими маршрутками. Якщо чиновник не впорається – буде змушений звільнитися.

Виконавчий комітет міської ради Дніпра вирішив підвищити до 6 гривень вартість проїзду в метро. Рішення вступає в силу з 3 серпня 2019 року.

Читайте також:

• Дніпровський медіа-холдинг хоче взяти Філатова на роботу якщо той програє парі Зеленському

Скільки бюджет Дніпра отримав з порушників правил паркування

• Криворізька міська рада збереться на засідання через транспортну петицію активіста

Поділитися: