Компанія з орбіти Тігіпка отримала контрольний пакет акцій АТ “Дніпровагонмаш”

Поділитися:

ТОВ “Акцент Продакшн”, кінцевим бенефіціаром якої є засновник Групи ТАС Сергій Тігіпко, отримала право власності на домінуючий контрольний пакет акцій контрольованого групою АТ “Дніпровагонмаш” в розмірі 99,9988%.

Про це пише fixygen.ua.

Згідно з інформацією в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР), відповідне повідомлення ДВМ отримало 21 жовтня.

Внаслідок укладення 18 жовтня договору купівлі-продажу цінних паперів з ТОВ” Камет Ойл “, і з урахуванням акцій, що належать “Акцент Продакшн” та його афілійованим особам, “Акцент Продакшн” стало власником домінуючого контрольного пакета акцій АТ “Дніпровагонмаш” в розмірі 16 млн 635 тис. 600 шт. акцій, що становить 99,9988% статутного капталу, – зазначено в повідомленні.

За інформацією НКЦБФР, структура власності після придбання “Акцент Продакшн” права власності на домінуючий контрольний пакет “Дніпровагонмашу” наступна: ТОВ “Акцентр Продакшн” – 27,7608% акцій (раніше цей пакет належав ТОВ “Камет Ойл”), кіпрські Т.A.S. Overseas Investments Limited – 46,6232%, Sertaco Limited- 27,4753%, Alkemi Limited – 2,1794%.

Читайте також:

• У Кривому Розі збудують новий танкодром за 33 мільйона гривень

• ArcelorMittal Кривий Ріг виплатидь 10 мільярдів гривень дивідендів своїм акціонерам

• Племінниця дніпровського бізнесмена Петровського стала помічницею нардепки із Запорізької області

Поділитися: