Племінниця дніпровського бізнесмена Петровського стала помічницею нардепки із Запорізької області

Поділитися:

Помічницею запорізької народної депутатки Юлії Яцик виявилася племінницею дніпровського бізнесмена Олександра Петровського (Налекрешвілі), відомого під прізвищем “Нарик”. Особистість Аліни Петровської встановили, отримавши з апарату Верховної Ради її облікову картку.

Про це пише “Гетьман” з посиланням на “Запорізький центр розслідувань”.

Юлія Яцик, нардеп від “Слуги народу”, яка здобула перемогу в Запорізькій області по 79-му округу, взяла собі на громадських засадах трьох помічників, серед яких фігурує Петровська Аліна Володимирівна.

Запитавши резюме помічниці, Запорізький центр розслідувань отримав з апарату Верховної Ради облікову картку Петровської, в якій були видалені майже всі рядки, як захищені ЗУ “Про захист персональних даних”. Але розділ про роботу Петровської зберігся, в ньому було зазначено, що вона працювала помічником юриста в Міжнародному благодійному фонді Олександра Петровського “Солідарність”, а пізніше претендувала на посаду віце-президента фонду.

Крім того, у відкритих джерелах Петровська Аліна згадується, як племінниця Олександра Петровського. На місцевих виборах 2010-го року вона пройшла за списками “Сильної України” до міської ради тоді ще Дніпропетровська, і теж згадувалася як племінниця “якогось кримінального авторитета”. Також Петровська зовсім недавно, як представник фонду “Солідарність”, брала участь в презентації фільму “Атлантида” на Венеціанському кінофестивалі, зазначають журналісти.

Олександра Петровська праворуч

Олександр Петровський (Олександр Налекрешвілі) – український підприємець і президент благодійного фонду «Солідарність». В ході первинного накопичення капіталу в 90-х роках і встановлення контролю над ринками Дніпра отримав прізвисько “Нарик”. Детальніше про його біографії тих років можна почитати за посиланням.

Як пишуть журналісти “Запорізького центру розслідувань”, Петровський має громадянство України, Ізраїлю та Швейцарії, і його називають один з найбагатших людей Дніпра. У публічний простір він повернувся в 2018-му році, з’явившись разом зі своїм кумом і екс-нардепом від БПП Андрієм Павелко. Один з донаторов Української православної церкви Київського патріархату, був у складі української делегацією, що одержувала Томос про автокефалію від Вселенського патріархату.

Читайте також:

• Зеленський та “Слуга народу” не підтримуватимуть міського голову Дніпра

• Рада дозволила приватизацію “Укрзалізниці” та “Укрпошти”

• Прокуратура Дніпра судиться з підприємцем через борги та приміщення

Поділитися: