52% українців вірять, що зарплату до 1 тисячі доларів можна підняти якщо “держава накаже”

Поділитися:

84% українців підтримують популістську політику, а 59% не лише підтримують, а й вважають її реалістичною. Серед іншого, люди вважають, що влада може змусити роботодавців підняти зарплати до 1 тисячі доларів.

Про це свідчать результати опитування Міжнародної дослідницької компанії Kantar TNS на замовлення Центру економічної стратегії Результати опитування Міжнародної дослідницької компанії Kantar TNS на замовлення Центру економічної стратегії, передає “Українська правда”.

 У середньому 59% українців підтримують та вважають реалістичними популістські політики. Більш того, в середньому 84% просто підтримують популістські політики. Такі цифри є небезпечними для економіки. Вони означають, що більшість українців не лише підтримують абстрактну популістську політику, але й вірять, що її можна втілити у життя, а отже будуть вимагати від політиків її втілення, – йдеться у повідомленні.

Найбільш схильні підтримувати таку політику економічно вразливі верстви населення (люди, що мають менше можливостей для реалізації у освіті, працевлаштуванні, тощо) та, меншою мірою, люди, які не проявляють критичного мислення у повсякденному житті.

Відзначається, що прихильники популізму частіше за все живуть в селах, не мають вищої освіти або отримують маленькі зарплати.

Разом з тим, відмінності щодо підтримки популізму залежно від віку чи регіону – несуттєві.

Соціологи також з’ясували, що знизити рівень підтримки популізму можливо.

Читайте також:

• Рада скасувала депутатську недоторканість: зміни почнуть діяти з 1 грудня 2020

• Дніпропетровська область є лідером за імпортом та експортом серед регіонів України

• “Дніпропетровськгаз” обробили понад 800 тисяч звернень споживачів

Поділитися: