Як та коли відремонтують три школи у Дніпрі

Поділитися:

Департамент гуманітарної політики Дніпровського міськради продовжує проводити ремонти в школах міста. Зокрема у трьох навчальних закладах мають відбутися поточні та капітальні ремонти.

Про це повідомляє “Інформатор”.

У ЗОШ №46 (вул. Робоча, 75-а) за суму до 7 млн ​​569 тис. 835 грн. проведуть капітальний ремонт їдальні та санвузлів, який завершиться до 28 серпня 2020 року. У школі поставлять металопластикові вікна, дзеркала, решітки, прошпаклюют стелі, стіни, облицюють стіни керамічними плитками і обшиють гіпсокартонними плитами, проведуть гідроізоляцію стін. У туалетах зроблять перегородки і поставлять сушарки для рук. Для підвісних стель зроблять каркас, підшивку гіпсокартонними і гіпсоволокнистими листами.

Також в будівлі утеплять фасад, створять умови для людей з інвалідністю (спеціальні поручні, тактильна стрічка, кнопки на пультах і панелях), встановлять опалювальні радіатори, прокладуть нові труби водопостачання, каналізації та опалення, встановлять розподільників повітря, прокладуть повітропроводи, поставлять електронагрівачі для води, встановлять умивальники, змішувачі та нові унітази, змонтують світильники, прокладуть дроти для електрики. Також поставлять сушарки для рук і проведуть багато інших робіт.

За 164 тис. 510 грн. в ЗОШ №83 (вул. Маршала Недєліна, 1) до 1 жовтня 2019 року буде зроблений поточний ремонт приміщень. Тут проведуть ремонт штукатурки стін і стелі, пофарбують труби, поліпшать фарбування стін і стель, вивезуть сміття і здійснять деякі інші роботи.

Також за 152 тис. 396 грн. пройдуть роботи з поточного ремонту приміщень в НВК №30 (вул. Крамського, 12), які завершаться на 1 жовтня 2019 року. У школі-садку в рамках тендеру пройде грунтовка стін, ремонт стиків зовнішніх стін, оштукатурювання, очищення і фарбування стін і стель, фарбування труб і багато іншого.

Читайте також:

• Скільки дітей зможуть прийняти дніпровські заклади дошкільної освіти

• Криворізька міська рада збереться на засідання через транспортну петицію активіста

• Дніпровський медіа-холдинг хоче взяти Філатова на роботу якщо той програє парі Зеленському

Поділитися: