У Запоріжжі Михайло Чернишев прочитає курс лекцій “Про економіку зрозумілою мовою”

Поділитися:

13 грудня у Запоріжжі відбудеться курс лекцій “Про економіку зрозумілою мовою” від аналітичного центру “Стратегія”. Спікером заходу буде Михайло Чернишев – Директор Інституту вільної економіки, автор програми реформ і податкової системи “Вільна економіка”.

Про це з посиланням на сторінку події у фейсбуці пише телеграм канал Запоріжжя. Можливості.

Модерувати лекцію буде Катерина Константинова, керівниця ГО “Аналітичний центр “Стратегія”.

Захід складатиметься з двох секцій, на першій говоритимуть про ринкову економіку, таємниці приватної власності і поділу праці, справжню роль торгівлі та людей в ринковій економіці, як правильно ставитися до ринкових цін та прибутку, плюси і мінуси держрегулювання економіки та чи можливі державні галузі економіки без участі держави.

На другій секції обговорять що таке багатство й де його справжнє джерело, розкажуть про потаємні закони економіки та праду про гроші, крім того мова йтиме про те, чого варто остерігатися за інфляції та дефолту, брудні ігри сучасної банківської системи та справжні причини постійного зростання цін в Україні.

Крім того, слухачі зможуть дізнатися про несподівану теорію економічних криз на прикладі економічної кризи в Україні та Великої депресії у США.

Розклад заходу:
9.00 – Початок
9.00 – 11.00 – Лекції по програмі
11.00 – 11.15 – Кава-брейк
11.15 – 13.00 – Лекції по програмі
13.00 – 13.45 – Обідня перерва
13.45 – 16.00 – Лекції по програмі

13 грудня, початок о 09.00
ZaporizhzhiaCity Hub, пр.Соборний, 151

Реєстрація за посиланням:
https://forms.gle/F6vAHwP88RaTuF8s6

Поділитися: