У мерії Дніпра поки не бачили ескізів британського бюро Zaha Hadid Architects, яке взялося проєктувати метро рік тому

Поділитися:

Про те, що дизайн станцій метро у Дніпрі створюватиме британське бюро Zaha Hadid Architects стало відомо ще у вересні 2018 року, однак згідно з відповіддю, яку theБабель отримав від Дніпровської міської ради, комунальне підприємство «Дніпровський метрополітен» досі не отримувало ескізи дизайну від Zaha Hadid Architects.

13 квітня 2016 року тендер на продовження будівництва метрополітену вартістю ‎€224 млн виграла турецька компанія Limak. Саме вона бере на себе оплату послуг британського бюро Zaha Hadid Architects. Будівництво метрополітену ведеться за кредитні кошти ЄБРР та Європейського інвестиційного банку.

В міськраді зазначили, що згідно з проєктними роботами британське бюро займатиметься візуальним дизайном станцій, квиткових кас та наземних виходів зі станцій метрополітену.

Також theБабелю розповіли на якій стадії наразі знаходиться будівництво Дніпровської підземки. У міськраді зазначили, що на станціях «Театральна», «Центральна» та «Музейна» виконали винос мереж комунікацій трамвайних та тролейбусних шляхів. На станції «Театральна» на 90% завершено будівництво вертикального стовбура великого діаметра та ведуться роботи по закріпленню ґрунтів. На станціях «Музейна» та «Театральна» повністю виконали роботи зі стабілізації ґрунтів за методом «стіна в ґрунті».

Поділитися: