У Дніпрі почав працювати інформаційний веб-ресурс «Бізнес-простір Дніпра»

Поділитися:

У Дніпрі почав працювати інформаційний веб-ресурс «Бізнес-простір Дніпра». Новий сервіс створено для вдосконалення системи взаємодії між владою міста й бізнесом і запровадження сучасних форм інформаційного сприяння підприємництву.

Про це пише gorsovet.

Завдяки цьому сервісу у режимі онлайн кожен може отримати актуальну та систематизовану інформацію щодо алгоритмів започаткування власної справи, порядку отримання адміністративних послуг і документів дозвільного характеру, електронних сервісів для бізнесу. А також чинних об’єктів інфраструктури підприємництва у місті, пріоритетних напрямів співпраці суб’єктів господарювання з міською владою в рамках реалізації програм і проєктів. Усі інформація структурована, посилання скомпоновані за напрямами діяльності. Словом, підприємці скорочуватимуть свій час у пошуках необхідної інформації, – розповів під час пресконференції 30 серпня директор департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Артем Павлов.

На новому веб-ресурсі «Бізнес-простір Дніпра» розміщено такі розділи, як: «Електронна платформа з обговорення проєктів регуляторних актів», «Заходи для бізнесу», «Створюємо власний бізнес», «Адміністративні послуги підприємцям», «Електронні сервіси для бізнесу», «Міська влада пропонує», «Місцеві інституції підтримки підприємництва», «Фінансові інструменти для ведення бізнесу», «Інвестиційна діяльність», «Відкриті дані», «Зворотний зв’язок».+

Читайте також:

• Дніпропетровська обласна рада витратить на системи моніторингу повітря 58 мільйонів

• Мораторій на вирубку дерев у Дніпрі можуть скасувати на вересневій сесії

• У Дніпрі на карнавальну ходу до Дня міста виділять майже 150 тисяч

Поділитися: