У Дніпрі міська влада просить допомоги у ЗМІ у боротьбі за звання “Культурної столиці”

Поділитися:

У Дніпрі триває підготовка до формування заявки для участі міста у програмі Українського культурного фонду на отримання офіційного титулу «Культурної столиці України-2020» та гранту у 25 млн грн на реалізацію проєктів. Для успішної реалізації проекту міська влада запрошує до співпраці ЗМІ.

Про це пише Gorsovet.

У рамках чергової зустрічі-обговорення, яку цим разом організували з представниками місцевих засобів масової інформації, місто заручилося інформаційною підтримкою і з їхньої сторони.

Ми відкриті для усіх варіантів партнерства з представниками ЗМІ під час реалізації згаданої конкурсної програми. Заявку необхідно подати до 15 січня. Наразі триває активний процес у її підготовці, де будуть враховані інтереси усієї громади міста, різних секторів. Так, реалізація комунікативної стратегії є важливою складовою у цьому процесі, тобто висвітлення, просування проєктів у партнерстві зі ЗМІ. Запропонували їм спланувати спільну роботу у комфортній, прийнятній для усіх сторін формі і отримали позитивний відгук, – сказав начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

 

Поділитися: