У ArcelorMittal Кривий Ріг не зрозуміли слова Коломойського про націоналізацію підприємства

Поділитися:

Керівництво Криворізького гірничо-металургійного комбінату ArcelorMittal Кривий Ріг здивоване висловлюванням Ігоря Коломойського про необхідність націоналізації підприємства.

Про це заявив головний радник з питань взаємовідносин з державними органами влади “ArcelorMittal Кривий Ріг” Володимир Ткаченко, передає “Економічна правда”.

Націоналізація підприємства АрселорМіттал Кривий Ріг – це особиста точка зору Ігоря Валерійовича, яка насправді суперечить заявам нової влади про підготовку до масштабної приватизації. Йдеться про продаж багатьох держпідприємств з метою зменшення обсягів корупції, розвитку бізнесу та залучення інвестицій, – сказав Ткаченко .

За його словами, повернення підприємства державі перекреслить найуспішнішу приватизацію в країні. “Ми заплатили за підприємство 4,8 млрд доларів – це трохи менше половини від всієї суми, що надійшла від приватизації за всю новітню історію України. Ще стільки ж приблизно ми інвестували в модернізацію підприємства”, – підкреслив Ткаченко.

Коломойський в інтерв’ю інтернет-виданню “Цензор.НЕТ” заявив про необхідність націоналізації найбільших підприємств. За його словами, “смертність від раку легенів в Кривому Розі через викиди з ArcelorMittal в п’ять разів більша, ніж в Дніпрі”.

Читайте також:

• Компанія тестя Насірова добилася внесення правок у торги по розробці проекту реконструкції аеропорту Дніпра

• Філатов порадив дніпрянам запитувати з новообраних нардепів

• У Дніпрі пройде «Інтернатура бізнесу”

Поділитися: