Рейси аеропорту Дніпра на час його реконструкції прийматиме запорізьке летовище

Поділитися:

Будівництво нової злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра триватиме мінімум 1,5 роки. Весь цей час обслуговувати пасажирів з Дніпра буде аеропорт Запоріжжя.

Про це пише ЦТС з посиланням на avianews.

Згідно з раніше озвученими планами, будівництво нового терміналу в аеропорту Запоріжжя планують завершити до кінця 2019 року. Фінансування робіт ведеться на кошти міського бюджету Запоріжжя.

Минулого тижня в ході робочого візиту до Дніпра президент України Володимир Зеленський пообіцяв знайти гроші на будівництво нової злітно-посадкової смуги в аеропорту міста.

У прес-службі глави держави повідомили, що президенту представили три проекти реконструкції аеродрому, однак найбільш прийнятним є проект, який передбачає будівництво смуги на місці старої.

Бюджет його реалізації становить 2,9 млрд гривень, а терміни реалізації – 1,5-2 роки. За даними прес-служби, нова смуга буде відповідати сучасним стандартам і буде мати довжину 2900 метрів з можливістю подовження до 3200 метрів. Довжина існуючої смуги становить 2841 метр.

Читайте також:

• Конкуренція аеропортів в Запоріжжі, Дніпрі та на кордоні двох областей може для одного з них погано скінчитися, – експерт

• Укрзалізниця може взяти у ЄІБ 110 мільйонів доларів на приміські потяги для Запорізької та Дніпропетровської областей

• Кабмін виділив 200 мільйонів гривень на розробку проекту аеропорту між Запоріжжям та Дніпром

Поділитися: