Рада підтримала проект бюджету, який передбачає мільярд на аеропорт у Дніпрі

Поділитися:

18 жовтня Верховна рада схвалила в першому читанні проект Держбюджету України на 2020 рік. Зміни передбачають виділення 1 мільярду гривень на реконструкцію дніпровського аеропорту.

Про це повідомив Відкрітий з посиланням на народного депутата від 29-го округу, член комітету правової політики Сергія Демченка.

Тепер в 14-денний термін затвердити правки повинен Кабмін.

Парламент підтримав проект Держбюджету-2020 на першому читанні. Будемо сподіватися, що Кабмін погодиться з пропозиціями. Це означає, що зроблено ще один крок до будівництва нового аеропорту в Дніпрі, і зовсім скоро жителі області зможуть літати по всьому світу, – зазначив Сергій Демченко.

Розглядати Держбюджет-2020 у другому читанні планують в кінці листопада. Програму проектування і будівництва Міжнародного аеропорту «Дніпро» бюджетний комітет Верховної Ради вніс окремим рядком в законопроект Держбюджету-2020 16 жовтня.

Проект модернізації Міжнародного аеропорту «Дніпро» презентували президенту Зеленському в липні 2019. Найбільш оптимальним визнали будівництво сучасної злітно-посадкової смуги на місці старої. Смугу продовжать до 3,2 км, обладнають також новий перон, руліжні доріжки, термінали, інфраструктуру.

Орієнтовна вартість реконструкції – 2,9 млрд грн.

Читайте також:

• ArcelorMittal Кривий Ріг виплатидь 10 мільярдів гривень дивідендів своїм акціонерам

• Зеленський та “Слуга народу” не підтримуватимуть міського голову Дніпра

• У 2020 у Дніпрі та не тільки будуватимуть аеропорти – Зеленський

Поділитися: