Прокуратура передала до суду справи ексголів Дніпропетровської ОДА та Агентства держмайна

Поділитися:

Прокуратура передала до суду справи ексголів Дніпропетровської ОДА та Агентства держмайна, підозрюваних у зловживанні владою, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури області.

Про це пише “ЮА: Дніпро”.

За даними відомства, колишнього голову ОДА підозрюють в тому, що упродовж 2011-2012 років він надав земельні ділянки гірничо-збагачувальним комбінатам, змінивши їхнє цільове призначення з сільськогосподарських земель на землі промисловості. Збитки понад 2 тисяч пайщиків оцінюють у 12 мільйонів гривень, збитки держави через знищення родючого шару ґрунту – у майже пів мільйона гривень. Крім того, експосадовця підозрюють в неправомірній зміні цільового використання ще 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 гектарів.

Як поінформували в прокуратурі, колишнього голову Агентства держмайна України підозрюють у незаконному відчуженні об’єктів нерухомості – виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади» у Дніпрі загальною площею майже 7 тисяч квадратних метрів.

Читайте також:

• У Дніпропетровській ОДА оберуть нову громадську раду

• Зеленський та “Слуга народу” не підтримуватимуть міського голову Дніпра

• Заступник міського голови Дніпра отримав другу підозру за розкрадання

Поділитися: