Обшуки головного офісу Приватбанку не вплинули на його роботу

Поділитися:
Проведення правоохоронцями обшуків у центральному офісі ПриватБанку, що розташований у Дніпрі, не вплинуло на роботу банку.

Про це повідомив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл під час презентації оновленого додатка «Приват24» у Дніпрі, повідомляє прес-служба банку, передає “Громадське”.

«Впевнений, що багатьох з вас цікавить питання: «Що це було? Чому до трьох офісів банку приїздить з обшуком поліцейський загін озброєних спецпризначенців? Кому це вигідно?». Перш за все хочу заспокоїти клієнтів та співробітників. Банк працює як завжди», — повідомив Крумханзл.

Водночас він заявив, що банк непокоїть позиція деяких правоохоронних органів щодо банку, яка стала проявлятися останнім часом.

«Маємо визнати, що все частіше дії правоохоронців виглядають як спроби тиску та дискредитації банку. ПриватБанк готовий виборювати справедливість, аргументувати та відстоювати свої позиції в судах, ми готові захищати ділову репутацію наших співробітників від наклепів, а добре ім’я банку від пліток та перекручувань», — додав Крумханзл.

Що було раніше:

О 12.00 11 вересня в головний офіс Приватбанку в Дніпрі прибула група осіб за підтримки спецназу поліції для проведення обшуку за визначенням Жовтневого районного суду міста Дніпра.

Читайте також:

• У Раді впіймали першого “кнопкодава”: хто і за кого голосував

• У Дніпрі демонтують 84 тимчасових споруди

• Прокуратура обшукала кабінети міськради Кривого Рогу

Поділитися: