Китай може інвестувати у аеропорт та дороги Дніпропетровської області

Поділитися:

Китайська компанія “Сіногідро” розглядає можливості інвестувати у інфраструктуру Дніпропетровської області. Перш за все мова йде про аеропорт та будівництво доріг державного значення.

Про це стало відомо під час зустрічі голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка із представниками китайської корпорації «Сіногідро», пише сайт Дніпропетровської ОДА.

Віце-президент Східноєвропейського та Кавказького відділення корпорації «Сіногідро» Вон Чанмін зазначив – корпорація розглядає можливість інвестувати кошти в інфраструктурні проєкти на Дніпропетровщині. Передусім – у будівництво аеропорту та доріг державного значення.

Наша корпорація вже декілька років працює в Україні. У Херсоні, Запоріжжі та Одесі збудували потужні електростанції. Також реалізували низку проєктів у Грузії, Вірменії, Македонії, Сербії та інших країнах. Будуємо аеропорти, електростанції, дороги, – сказав віце-президент Східноєвропейського та Кавказького відділення корпорації «Сіногідро» Вон Чанмін. – Ми зацікавлені у тому, аби допомогти Дніпропетровщині у втіленні великих інфраструктурних проєктів.

Загалом на Дніпропетровщині – близько 9 тисяч кілометрів доріг державного значення та комунальної власності.

Поділитися: