Книга Євгена Черняка: розчарування або чесні історії про бізнес по-українські?

Поділитися:

Нещодавно в світ вийшла книга Євгена Черняка, власника бренду “Хортиця” – “Big Money: принципи перших”. В ній десять розділів про українських бізнесменів (героїв youtube-проекту Big Money) та один розділ про самого бізнесмена. Цього тижня “Гетьман Дніпра” наштовхнувся на дві цілком протилежних оцінки цієї книги від відомих бізнесменів.

“Уявіть моє розчарування, коли з усієї книги Черняка всього 8 сторінок від самого Черняка”, – написав в своєму facebook-пості Владислав Плужниченко, засновник маркетингової агенції Red Hamster. У своїй публікації бізнесмен припускає: “Приходить Євген до редактора, дає записи своіх «виступів / відповідей на питання» і говорить: «Тут питання і мої відповіді, переведи їх у текстовий формат і на перші сторінки від мене».

В цілому Владиславу не вистачило “конкретики” щодо проблем в бізнесі та їх подолання.

 

В той же час кардинально протилежну думку про книгу “Big Money: принципи перших” висловив Дмитро Лаппо, керуючий партнер книжкового магазину kniga.biz.ua, у сьогоднішній розсилці компанії:

“Це по-справжньому чесна книга про бізнес. І я це говорю не тільки як людина, яка дивилася всі ці ролики на YouTube, але і як той, хто особисто знає деяких героїв книги у життi… Тобто з усього, що було сказано кожним на інтерв’ю, бралось основне для книги. Все цінне і без води… Це книга, яку зобов’язаний прочитати кожен український підприємець – і невеликий, і великий, і початківець, і досвідчений. Кожен знайде для себе щось цінне – я вам обіцяю”.

“Гетьман” запрошує інших читачів поділитися думками про книгу на сторінці в Facebook.

P.S. Сам Євген Черняк в своєму коментарі до посту Владислава Плужниченка зазначив, що отримав кілька тисяч подяк за книгу, “а з рідного колгоспу – перший негатив”.

 

 

Ілюстрація – зі сторінки Владислава Плужниченка

Поділитися: