Філатов про аеропорт: моя місія вичерпана

Поділитися:

Міський голова Дніпра Борис Філатов заявив, що питанням будівництва аеропорту має займатися держава. Однак поки, незважаючи на всі обіцянки, фінансування не виділено.

Про це він повідомив в ефірі програми «Грані» на «34 каналі», повідомляє «НМ» з посиланням на прес-службу Дніпровського міськради.

«Поки що, з огляду на всі обіцянки на високому рівні, на будівництво аеропорту в бюджеті держави закладено нуль. Моя місія в питанні спорудження аеропорту вичерпана: я говорив, виступав, закликав, зустрічався з попереднім керівництвом і нинішнім”, – сказав Філатов.

“Аеропорт – це державний інфраструктурний об’єкт. Тим більше, він будується не на території міста, а на території області. З мого боку, як лідера територіальної громади, лише одна місія – привернути увагу. Я вже хіба що на голові не стояв. Тепер «м’яч» на боці влади. У мене була зустріч з новим губернатором Дніпропетровської області. Він теж цю проблему розуміє. Тепер подивимося, як державна влада з цим питанням впорається», – резюмував він.

Читайте також:

• У Дніпрі з вулиць можуть зникнути гральні зали

• Понад 100 учасників пройшли «Інтернатуру бізнесу» у Дніпропетровській ОДА

• У Дніпрі працюватиме новий перевізник з великими автобусами

Поділитися: