Дніпровська міська рада хоче купити корейські автобуси

Поділитися:

30 серпня керівництво департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради зустрілося із корейською делегацією підприємців. Розглядалася можливість придбання автобусів для Дніпра корейського виробництва.

Про це повідомляється на сайті міської ради.

Корея є одним із найбільших транспортних виробників, зокрема й автобусного транспорту. Розглядаємо різні форми співпраці у придбанні та постачанні автобусів до Дніпра. Це може бути кредит, лізинг. Придбання машин містом чи приватним перевізником або у рамках державно-приватного партнерства. Йдеться як про нові автобуси, так і ті, що вже були у використанні. Серед обов’язкових умов – це машини першого класу (на 50 та більше місць) чи середнього (на чи понад 25 місць). Мета одна – покращити якість обслуговування пасажирів на міських автобусних маршрутах, передусім завдяки оновленню рухомого складу машин, – сказав директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев.

Зі свого боку представники корейської делегації підтвердили своє рішення співпрацювати із Дніпром. У підсумку: Дніпровська міська рада готова надавати технічні умови для придбання автобусів, корейська сторона – комерційну пропозицію.

Читайте також:

Читайте також:

 • У Дніпрі демонтують маже 60 рекламних конструкцій встановлених з порушеннями

• Компанія тестя Насірова добилася внесення правок у торги по розробці проекту реконструкції аеропорту Дніпра

• Офіс регіонального прокурора та «чистки»: що може чекати прокуратуру Дніпропетровської області

Поділитися: