Богдан розповів, що потрібно для проведення дострокових місцевих виборів

Поділитися:

Для проведення дострокових місцевих виборів необхідно обговорити це рішення з народними депутатами та внести зміни у законодавство. Однак конфігурація відповідного закону наразі чітко не зрозуміла.

Таку інформацію повідомив голова офісу президента Андрій Богдан на брифінгу, передає “Гетьман”.

Місцеві перевибори неможливі достроково без прийняття відповідного закону. Конфігурація такого відповідного закону мені поки що незрозуміла. Плюс, у нас є проблема незакінченої реформи місцевої самоврядування: частина виборів об’єднаних територіальних громад відбулася, частина не відбулася. По логіці законодавства було б абсолютно логічно закінчити реформування ОТГ, а тоді здійснити перевибори уже в новому існуючому місцевому самоврядуванні, – сказав голова ОП.

Що було раніше:

Володимир Зеленський підчас виступу у штабі «Слуги народу» після оголошення результатів екзит-полу, коментуючи перспективу дострокових місцевих виборів в Україні, сказав, що «не варто розслаблятися».

Джерело в Офісі президента повідомило, що у Зеленського прийняли рішення про проведення дострокових виборів до місцевих органів. Вони мають відбутися “в максимально короткі терміни”.

Читайте також:

• Начальника поліції Дніпропетровської області Віталія Глуховерю звільнили

• Усі новообрані депутати від «Слуги народу» тиждень будуть навчатися у Трускавці

• У «Самопомочі» запропонували дніпровській міськраді саморозпуститися, Філатов запропонував саморозпуститися «Самопомочі»

 

Поділитися: