АМКУ скасував перемогу дніпровської фірми у тендері на закупівлю дест-систем для виявлення хвороб тварин

Поділитися:

Антимонопольний комітет України зобов’язав Держпродспоживслужбу скасувати своє рішення про визначення ТОВ “Дніпропетровська фармацевтична компанія” переможцем тендеру на закупівлю тест-систем для виявлення хвороб у тварин.

Про це повідомляє УНН із посиланням на результативну частину рішення Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ.

Тендер на закупівлю “набору для виявлення антитіл до бруцельозу методом імуноферментного аналізу” було проведено 21 серпня 2019 року. Очікувана вартість закупівлі становила 1 млн 835 тис. грн. Участь у тендері взяли чотири компанії — ПрАТ “НВК “Діапроф-Мед”, ТОВ “ВЕТФАКТОР ЛТД”, ТОВ “Компанія “Віннер Трейд” та ТОВ “Дніпропетровська фармацевтична компанія”. Остання стала переможцем тендеру.

3 вересня поточного року ПрАТ “НВК “Діапроф-Мед” подала скаргу до АМКУ на результати тендеру.

Скарга стосувалася, по-перше, неправомірного виключення “Діапроф-Мед” з тендеру, а також містила вимогу скасувати рішення про визнання переможцем процедури закупівлі “Дніпровської фармацевтичної компанії”. Остання, за потрібні Держпродспоживслужбі тест-системи для виявлення хвороб у тварин, запропонувала ціну — 1 млн 707 тис. грн, тоді як пропозиція “Діапроф-Мед” була удвічі дешевшою — 822,9 тис. грн.

Така різниця у ціні не завадила чиновникам Держпродспоживслужби обрати набагато дорожчого “переможця”. І саме з цією метою, за формальними та необґрунтованими підставами, “Діапроф-Мед” “викинули” з тендерної процедури, наголошували скаржники.

Постійно діюча адміністративна колегія АМКУ розглянула скаргу “Діапроф-Мед” 24 вересня цього року. У підсумку, Колегія постановила зобов’язати Державну службу України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів скасувати рішення про визначення товариства з обмеженою відповідальністю “Дніпропетровська фармацевтична компанія” переможцем тендеру на закупівлю тест-систем для виявлення хвороб у тварин.

Читайте також:

• Філатов розповів про сценарії для бюджету Дніпра

• У Дніпропетровській області зведуть біогазову станцію

• Екс-нардеп Павлов не став першим заступником Вілкула-старшого

Поділитися: